adwokat kierowców

Adwokat Kierowców

Cześć,

miło mi, że do mnie zajrzałeś. To pierwszy krok do poznania odpowiedzi i znalezienia rozwiązania dla Twojego kłopotu. Ta strona poświęcona jest zagadnieniom związanym z prawami i obowiązkami kierowców. Bez względu na to czy jesteś kobietą czy mężczyzną czy masz prawko od lat albo zrobiłeś je chwilę temu, jeśli wpadłeś w jakieś prawne tarapaty albo po prostu chcesz wiedzieć jakie masz prawa i obowiązki, to ta strona jest dla Ciebie. Jestem tu, żeby Ci pomóc.


Kim jestem?

Nazywam się Agnieszka Walczak i jestem adwokatem. Pomagam we wszelkich aspektach prawnych kierowcom początkującym, doświadczonym, jak i tym, dla których prowadzenie pojazdów to źródło dochodów. W swojej codziennej praktyce łączę wiedzę prawniczą z doświadczeniem, jako kierowca.


Czym się kieruję?

Wybrałam zawód adwokata, bo chciałam pomagać ludziom. Cenię sobie szczerość, wiedzę i zaufanie. Stawiam na konkrety oraz jasne i przejrzyste zasady. Chcę żeby osoba, która powierzy mi swoją sprawę i nierzadko ważną część swojego życia, wiedziała i czuła, że jest najlepiej zaopiekowana.


Jak żyję?

W życiu prywatnym, tak jak zawodowo, jestem ciągle w drodze i w biegu, zwykle na ścieżce biegowej 🙂 biegam też sporo za swoimi dziećmi. Syn jest już nastolatkiem, więc staram się za nim nadążyć. Dla równowagi jestem też mamą małej księżniczki, przy której za to uczę się odpoczywać.

Serdeczności,

Agnieszka Walczak
Adwokat Kierowców

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *