Jestem tu, żeby Ci pomóc

Postępowania związane z prawami i obowiązkami kierowców należą do tych, w których pomoc specjalisty jest niezbędna. Podjęcie odpowiednich działań już na wczesnym etapie pozwala na znalezienie najlepszego możliwego rozwiązania. Z uwagi na dynamikę postepowań karnych wielokrotnie od szybkości i rodzaju podjętych czynności może zależeć ich wynik. Dlatego tak ważne jest, żeby od samego początku wiedzieć, jak działać, aby efektywnie bronić swoich praw.

Sprawy związane z kierowaniem pojazdami to także odpowiedzialność odszkodowawcza sprawców wypadków lub kolizji drogowych. Tutaj także potrzebne jest profesjonalne wsparcie zwłaszcza gdy sprawca nie posiadał ubezpieczenia OC.  

Pomoc prawna związana z prawami i obowiązkami kierowców to również reprezentacja osób pokrzywdzonych. Tutaj najważniejsze jest czuwanie nad przebiegiem toczącego się postępowania, gromadzenie dowodów oraz działania mające na celu uzyskanie zadośćuczynienia i naprawienie szkody.

Oferta, jaką dla Ciebie przygotowałam, to krok milowy do obrony Twoich praw. Jeśli będziesz potrzebować więcej, dopasujemy plan działania do Twoich potrzeb. Postaram się Ci pomóc i znaleźć najlepsze z możliwych rozwiązań. 

Zapraszam Cię do skorzystania z moich usług.

 

Konsultacja
reprezentacja pokrzywdzonych 

Ucierpiałeś Ty lub ktoś Ci bliski w wypadku albo kolizji? Chciałbyś złożyć zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa? Potrzebujesz wskazówek czego możesz spodziewać się w sądzie?   Chcesz się upewnić, czy dasz radę działać samodzielnie?

Umów się na spotkanie. Konsultacja trwa do 60 min. Spotykamy się w kancelarii lub online*.

*Konsultacje online odbywają się za pomocą komunikatora umożliwiającego videorozmowę.

 

Konsultacja

obrona kierowców 

 

Chcesz wiedzieć co dalej po zatrzymaniu prawa jazdy? Masz wzór odwołania i nie wiesz, jak się za nie zabrać? Prowadziłeś pod wpływem alkoholu? Spowodowałeś wypadek albo kolizję? Popełniłeś wykroczenie drogowe? Czeka Cię sprawa w sądzie? Potrzebujesz jasnych wskazówek czego możesz się spodziewać? 

Umów się na konsultację. Spotkanie trwa do 60 min. Spotykamy się w kancelarii lub online*.

*Konsultacje online odbywają się za pomocą komunikatora umożliwiającego videorozmowę.

 

Konsultacja odszkodowania  komunikacyjne


Byłeś ofiarą wypadku albo kolizji drogowej? Twoje auto zostało uszkodzone? Chcesz przygotować odwołanie od decyzji ubezpieczyciela? Zastanawiasz się czy przysługuje Ci zadośćuczynienie lub odszkodowanie z OC sprawcy? Chciałbyś ustalić, jakie masz możliwości działania?

Umów się na spotkanie. Konsultacja trwa do 60 min. Spotykamy się w kancelarii lub online*.

*Konsultacje online odbywają się za pomocą komunikatora umożliwiającego videorozmowę.

Masz kilka drobnych pytań w jednej sprawie? Chciałbyś się upewnić, że dobrze rozumiesz jakiś obowiązek.
Jesteś świeżym kierowcą i “nie ogarniasz” co musisz przez pierwsze 2 lata.  

Zapraszam Cię do kontaktu e-mail.
Możesz zadać mi do 5 pytań. Odpowiem w ciągu 24h od zaksięgowania wpłaty.
Proste – prawda?

Pamiętaj, że czas może mieć ogromne znaczenie!

Jeśli sama konsultacja to zdecydowanie za mało, bo potrzebujesz kompleksowego wsparcia “krok po kroku”, skontaktuj się ze mną w sprawie zaplanowania strategii.

Jestem tu, żeby Ci pomóc

Ułożymy plan adekwatny do Twojej sytuacji.
Będę służyć Ci wsparciem na każdym etapie jego realizacji.

Potrzebujesz profesjonalnie napisanego odwołania od decyzji ubezpieczyciela w sprawie odszkodowania i chcesz się upewnić, jakie ma szanse powodzenia. Chcesz złożyć zażalenie na zatrzymanie prawa jazdy, ale najlepiej, żeby ktoś je za Ciebie napisał. Otrzymałeś wyrok nakazowy i chcesz wnieść sprzeciw. 

W takiej sytuacji potrzebujesz pakietu konsultacja+

W ramach tego pakietu spotykamy się na konsultacji, omawiamy Twoją sytuację i opracowujemy projekt pisma albo zlecasz mi jego sporządzenie.