Kontakt

Adwokat Kierowców

Prowadziłeś po alkoholu? Dostałeś wyrok nakazowy? Zatrzymali Ci prawo jazdy za punkty? Spowodowałeś wypadek albo kolizję drogową? A może dopiero zacząłeś przygodę, jako kierowca i chciałbyś wiedzieć jakie masz obowiązki w okresie próbnym? Jeśli potrzebujesz wsparcia, wiedzy i realnej pomocy w każdej sprawie związanej z prawami i obowiązkami kierowców, skontaktuj się ze mną. Jestem tu, żeby Ci pomóc.


Możesz skorzystać z porady prawnej online albo umówić się na indywidualną konsultację w kancelarii w Warszawie – termin konsultacji zarezerwujesz poprzez kalendarz online.

Jeśli potrzebujesz odpowiedzi na krótkie pytanie mogę udzielić Ci także porady e-mail: wypełnij formularz kontaktowy albo napisz na adres: kontakt@adwokatkierowcow.pl alternatywnie zadzwoń na: 668 69 3000

Korzystając z formularza przekazujesz Kancelarii swoje dane osobowe, w tym imię i nazwisko oraz swój adres e-mail. Podanie tych danych jest dobrowolne, ale bez ich przekazania nie będę mógł odpowiedzieć na Twoje zapytanie. Administratorem Twoich danych osobowych stanie się Agnieszka Walczak. Twoje dane osobowe będą przez nas przetwarzane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje pytanie. Szanujemy Twoją prywatność – dane nie będą przekazywane do innych podmiotów, za wyjątkiem podmiotu obsługującego niniejszy formularz oraz naszą pocztę e-mail. Dane będziemy przechowywać przez okres wymagany przepisami prawa – po tym okresie zostaną usunięte. W każdym czasie możesz się również zwrócić do Kancelarii z żądaniem sprostowania, usunięcia swoich danych, wniesienia sprzeciwu, przeniesienia do innego podmiotu lub ograniczenia ich przetwarzania – wystarczy, że napiszesz wiadomość na adres: kontakt@adwokatkierowcow.pl. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych osobowych jest art. 6 ust. 1 lit. b rozporządzenia ogólnego o przetwarzaniu danych osobowych (RODO). Jeżeli według Ciebie Twoje dane są przetwarzane nieprawidłowo, masz prawo złożenia skargi do organu nadzorczego.

Na pewno postaram się Ci pomóc,

Agnieszka Walczak
Adwokat Kierowców