O mnie – Adwokat Kierowców

Nazywam się Agnieszka Walczak i jestem adwokatem. Prowadzę eksperckiego bloga Adwokat Kierowców. Moją siedzibą jest Warszawa, ale nie ograniczam swojej działalności i działam na terenie całego kraju. Jestem także dostępna w sieci. Jeśli preferujesz taką formę kontaktu zawsze możesz się ze mną umówić na konsultację, którą przeprowadzimy on-line. Na co dzień pomagam kierowcom we wszelkich aspektach prawnych. Świadczę pomoc prawną zarówno początkującym, jak i doświadczonym użytkownikom dróg. Wspieram także kierowców zawodowych, dla których prowadzenie pojazdów to nierzadko jedyne albo główne źródło dochodów. W swojej codziennej praktyce łączę wiedzę prawniczą z doświadczeniem, jako kierowca.


Wybrałam zawód adwokata, bo chciałam pomagać ludziom. Cenię sobie szczerość, wiedzę i zaufanie. Stawiam na konkrety oraz jasne, przejrzyste zasady. Chcę żeby osoba, która powierzy mi swoją sprawę i nierzadko ważną część swojego życia, wiedziała i czuła, że jest najlepiej zaopiekowana.


Prywatnie też jestem ciągle w drodze i w biegu, zwykle na ścieżce biegowej 🙂 Lubię żyć i spędzać czas aktywnie. Sport to moja pasja. Sport, a w szczególności bieganie, uczy pokory, samodyscypliny i wytrwałości. W mojej opinii, to jedne z najważniejszych cech dobrego adwokata.


Jeśli potrzebujesz mojego wsparcia i chcesz umówić się na konsultację w swojej sprawie skorzystaj z kalendarza online.

Możesz także skontaktować się ze mną poprzez formularz kontaktowy, zadzwonić na: 668 69 3000 albo wysłać e-mail na adres: kontakt@adwokatkierowcow.pl

Pozostaję do Twojej dyspozycji,

Agnieszka Walczak
Adwokat Kierowców


PS. Jeśli potrzebujesz pomocy w innej sprawie:

  • potrzebne Ci wsparcie w sprawie odszkodowania,
  • masz kredyt we frankach i nie wiesz jak przygotować pismo do banku,
  • potrzebna Ci pomoc w sprawie spadkowej,
  • poszukujesz prawnika do spraw nieruchomości,
  • szukasz wsparcia w sprawie rodzinnej

zajrzyj na stronę kancelarii https://pragaadwokaci.pl/

lub bezpośrednio do:

Adwokat Kobiet https://adwokatkobiet.pl/

Adwokat Frankowiczów https://adwokatfrankowiczow.pl/

Prawnik Zadłużonych https://prawnikzadluzonych.pl/